Burdur Milli Eğitim Müd. Engelli İşçi Alım İlanı

Burdur Milli Eğitim Müd. Engelli İşçi Alım İlanı

Burdur Milli Eğitim Müd. Engelli İşçi Alım İlanı

Burdur Milli Eğitim Müd. Engelli İşçi Alım İlanı

Burdur Milli Eğitim Müd. Engelli İşçi Alım İlanı
03 Şubat 2020 - 20:44

BURDUR ÇALIŞMA VE İŞ KURUMU İL MÜDÜRLÜĞÜ

BURDUR MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Son Başvuru Tarihi : 07 Şubat 2020
Yayınlanma Tarihi : 03 Şubat 2020

Genel Şartlar ve Notlar

 

TALEBE BAŞVURACAK ADAYLARIN DİKKATİNE:

A) Genel Hususlar:

1) Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 5 gün içinde İŞKUR il müdürlüklerinden/hizmet merkezlerinden, hizmet noktalarından veya https://esube.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden İş Arayan" linkine TC kimlik numarası ve şifresi ile giriş yaparak başvuru yapabileceklerdir. Son müracaat tarihi tatil gününe rastladığında başvurular takip eden ilk iş günü sonuna kadar uzatılacaktır.

2) Müracaat tarihleri çakışan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla işgücü talebine durumu uyan iş arayanın tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir.

3) Önlisans ve lisans eğitim düzeyindeki işçi taleplerine, durumu talep şartlarına uyan ve talebin yayımlandığı anda geçerli olan ilgili KPSS puan türünden en az 60 puan almış olan adayların müracaatları kabul edilecektir. Aynı eğitim düzeylerindeki engelli, eski hükümlü ve/veya terörle mücadelede malul sayılmayacak şekilde yaralanan işçi taleplerine başvurularda ise bir puan barajı aranmayacak olup bu kişilerin EKPSS/KPSS'ye girmiş olmaları yeterlidir. Ancak, kariyer meslek taleplerine başvuru yapacak engellilerden ilgili KPSS puan türünden en az 60 puan almış olan adayların müracaatları kabul edilecektir.

 

 

4) EKPSS'ye tabi engelli işçi taleplerine başvuru yapacak adaylar, hangi yılın puanını kullanarak başvuru yapacaklarını başvuru esnasında işaretleyerek seçeceklerdir. Başvuru süresi bittikten sonra değişiklik talepleri kabul edilmeyecektir.

5) Taleplere başvuru yapacak öncelikli adaylar, başvuru yapacakları listeyi başvuru esnasında işaretleyerek seçeceklerdir. Başvuru süresi bittikten sonra liste değişikliği talepleri kabul edilmeyecektir.

6) KPSS/EKPSS'ye tabi işçi taleplerine müracaat eden iş arayanların puan üstünlüğüne ve öncelikli adayların ise en eski tarihli belgelerden başlanmak suretiyle öncelik belge tarihlerine göre açık iş sayısının dört katını, kariyer mesleklerde ise açık iş sayısının beş katını geçmeyecek şekilde oluşturulan nihai listeler sınav yapılmak üzere talep sahibi kamu kurum ve kuruluşuna gönderilecektir.

7) Kuraya tabi taleplere başvuru yapan iş arayanların ve önceliklilerin tamamı kura çekimi için talep sahibi kamu kurum ve kuruluşuna gönderilecektir.

8) İşe alınacak işçilerin sadece noter kurasıyla belirleneceği kuraya tabi işgücü taleplerinde, öncelikliler de dahil olmak üzere talep şartlarına uygun tüm başvuru sahipleri arasından açık iş sayısı kadar asıl ve ihtiyaç duyulacak sayıda yedek aday doğrudan kura sonucu belirlenecektir.

 

 

9) Taleplere başvuru yaparak listelere giren adaylar aranan koşulları taşıyıp taşımadıklarına ilişkin olarak; eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, mesleki belge, yabancı dil şartı vb. belgelerini talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz edeceklerdir. Belge teslim tarihi ve yeri, işgücü ilanında ya da kamu kurum ve kuruluşunun internet sitesinden adaylara duyurulacaktır. Durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar listelerden çıkarılacak olup yerlerine sıralamada yer alan diğer kişiler dahil edilebilecektir.

10) Sınav gün, saat ve yeri ile sınava katılmaya hak kazanan adaylar, işçi alımını yapacak kamu kurum ve kuruluşunun internet sitesinde duyurulacaktır. Bu duyuru, tebliğ mahiyetinde kabul edilecek, adayların adresine posta yolu ile ayrıca tebligat yapılmayacaktır.

11) Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici işgücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkacaktır.

12) Kamu kurum ve kuruluşlarının işçi taleplerine yapılan başvurularda kişilerin Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan birinci yerleşim yeri adresi dikkate alınacaktır.İlçe, il veya bölge düzeyinde yayımlanan işçi taleplerinin başvuru süresi içerisinde ikametini talebin karşılanacağı yere taşıyan adayların başvuruları kabul edilmeyecektir.İkamet değişikliği ile ilgili olarak, Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminden yapılan sorgulamada Nüfus Müdürlüğünde işlemin yapıldığı tescil tarihi esas alınacaktır.İkametini talebinin karşılanacağı yer içerisinde değiştiren adayların Nüfus Müdürlüklerinden alacakları Adres Bilgileri Raporunu başvuru süresi içerisinde Kurum ünitesine ibraz etmeleri halinde ilgili işgücü talebine başvurusu yapılır.

13) Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusunun geçersiz hale getirilmesi ve işe alınması işleminin iptaline ilişkin İŞKUR ile talep sahibi kamu kurum ve kuruluşlarının yasal işlem yapma hakları saklıdır.

 

 

B) Özel Hususlar:

1)Diploma

2)Geçerli Aşçılık(Ustalık yada Kalfalık) Belgesi

3)Devlet Hastanesinden Alınan En Az %40 Tam Teşekküllü Engelli Raporu

4)Adli Sicil Kaydı

5)Yerleşim Yeri Bilgilerini Gösteren Vukuatlı Nüfus Kayıt Örneği

 

 

Not:İlan tarihinden sonra ikamet adresini taşıyanların başvuruları kabul edilmeyecektir.

Talep Özellikleri: : Aşçı kadroları için en az ilkokul mezunları arasından İŞKUR tarafından gönderilen ve talep şartlarına uyan başvuru sahiplerinin tamamının yer aldığı listeler esas alınmak suretiyle açık iş sayısının 4 (Dört) katı kadar asil ve aynı sayıda yedek aday için noter huzurunda kura çekilişi yapılacaktır. Kura çekilişine katılacak adayların belge kontrolleri Burdur Milli Eğitim Müdürlüğünde ilgili birimde 12/02/2020 tarihinde yapılacaktır. İŞKUR tarafından kura çekilişi yapılmak üzere gönderilen listede yer alan adayların kura çekilişi Burdur Milli Eğitim Müdürlüğü Mahir İz Konferans Salonunda 14/02/2020 tarihi saat 10:00 'da yapılacaktır. Noter çekilişine katılacak olanların listesi Burdur Milli Eğitim Müdürlüğü internet adresi duyurularda ilan edilecek olup, çekiliş sonucunda nihai listede yer alan adaylar belgelerinin asılları ile birlikte Burdur Milli Eğitim Müdürlüğüne müracaat edeceklerdir. Sözlü sınav tarihi listesi Burdur Milli Eğitim Müdürlüğü internet adresinde duyurularda yayınlanacak olup, ayrıca yazılı tebligat yapılmayacaktır. Bu ilanla işe alınan işçiler beş yıllık süre içinde il dışı nakil talebinde bulunamazlar.

Deneme süresi 30 gün olacaktır.

Meslek Bilgileri

Meslek Deneyim (Yıl) Öğrenme Türü
Aşçı    

KişiselBilgiler

Cinsiyet Yaş Aralığı Boy Aralığı Kilo Aralığı
Kadın 18--(07.02.2002 - - -
Erkek 18--(07.02.2002 - - -

Kura Bilgileri

Kura Yeri Kura Tarihi Kura Saat Dilimi
Burdur Milli Eğitim Müdürlüğü Mahir İz Konferans Salonu 14.02.2020 10:00 - 11:00

Çalışma Adresi Bilgisi

Yer :

Çalışma Adresi : BURDUR MERKEZ VE İLÇELERİ
15100 BURDUR MERKEZ
BURDUR / TÜRKİYE

Tercih Edilen İkametgah İlçeleri :ÇELTİKÇİ, ÇAVDIR, ALTINYAYLA/BURDUR, KEMER/BURDUR, KARAMANLI, YEŞİLOVA, TEFENNİ, GÖLHİSAR, BURDUR MERKEZ, BUCAK, AĞLASUN

İrtibat Bilgileri

Adı Soyadı CELAL YAYLA
Ünvanı Büro Persenoli
Telefon No 0248 233 11 19
E-Posta isci15@meb.gov.tr

Diğer Bilgiler

İşveren Türü Kamu
Toplam Açık İş Sayısı 3
Çalışma Şekli Daimi / Tam Zamanlı

YORUMLAR

  • 0 Yorum