Exatlon Türkiye 2. Sezon gelecek mi? Ne Zaman Gelecek?

Exatlon Türkiye 2. Sezon gelecek mi? Ne Zaman Gelecek? Spoiler vermeden sizinle bilgilerimi paylaşacağım videoya başlamadan önce hangi yarışmacıyı desteklediğinizi yorumlara yazabilirsiniz. Öncelikle program hakkında biraz bilgi verelim, Netflix ile Acun Ilıcalı'nın işbirliğiyle 3 temmuzda yayına sunulan Exatlon Türkiye, 18 İnternet fenomeninin yarıştığı bir programdır.

Exatlon Türkiye 2. Sezon gelecek mi? Ne Zaman Gelecek?
04 Temmuz 2020 - 18:12
Dominik Cumhuriyeti'nde çekilen yarışmayı Orkun Işıtmak ve Oğuzhan Uğur sunuyor, yaklaşık 2-3 aydır hakkında bir sürü konuşma ve soru dönen programın dün yani 3 temmuzda 1 sezonu toplan 15 bölüm olarak yayınlandı. Yarışmada çeşitli oyunlar bulunmakta ve zorlu koşullarda yarışmaları kazanan takıma ödül ve kaybeden takıma cezalar verilmekte. Acun'un defalarca açıkladığı ve bizler tarafından görüldüğü
üzere sosyal medyaya verdiği önemi hepimiz biliyoruz, gerek 3 milyonluk canlı yayını olsun gerek de paylaşımları olsun bu platformlarla ve kişilerle ilgili projelerinin olduğu aşikar, bu yüzden en yakın zamanda Exatlon Türkiye'nin yeni sezonu gelecektir.

Çünkü bu kadar bütçe ile  yapılmış bir programın tek sezon olması akıl karı değil. Ama Şu yaşadığımız pandemi sürecinde ikinci sezon yakın tarihte  pek mümkün görünmüyor bu yüzden en erken Eylül ayında programın ikinci sezonunun gelmesini bekliyoruz. Verdiğimiz bilgiler tahmine dayalıdırresmi bir açıklama gelmedi, geldiği an sitemizde paylaşırız. Aşağıda Exatlon ile ilgili videomuzu izleyebilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum