La Casa de Papel Nairobi Öldü mü? Diziden Ayrıldı mı?

La Casa de Papel dizisinin renkli karakteri Nairobi Öldü mü? Diziden Ayrıldı mı?

La Casa de Papel Nairobi Öldü mü? Diziden Ayrıldı mı?
02 Ocak 2020 - 18:51 - Güncelleme: 08 Nisan 2020 - 18:36

La Casa de Papel Türkiye'de çoğu Netflix kullanıcısı tarafından heyecanla izlenen İspanya'da çekilen aksiyon dizisidir. Dizi, Profesör'ün soygun planları ve ekibe aldığı karakterlere ders vermesiyle başlıyor ve ekip İspanya Kraliyet Darphanesi'ne soyguna gidiyor, soygun gün gün devam ederken aksiyon ve gerilim hat safhada..

İlk 2 sezon Kraliyet Darphanesi'ni başarıyla soyan ekip, 3. sezon ise kaçırılan Rio'yu kurtarmak için birleşir ve bu kez İspanya Merkez Bankası'na giriş yapar. Soygunda ufak aksaklıklar olsa da başarıyla devam ederken karakterlerden Nairobi kızının koz olarak kullanılmasıyla duygusallığa kapılır.. Tam camdan kızına bakarken askerin ateş etmesiyle göğsünden vurulur ve 3. sezon sona erer.
Evet konumuza gelecek olursak Nairobi vuruldu ölmesi an meselesi, her ne kadar sağlık eğitimi de alsalar Nairobi'nin buradan sağ kurtulacağını düşünmüyoruz.İspanyol birkaç kaynak da bu ayrılıkdan bahsetti. Yani 4. sezon itibariyle Nairobi dizide olmayacak ama Berlin gibi eski anılar canlandırıldığında ekranlarda yer alacağını umuyoruz.

Evet arkadaşlar 4. Sezon geldi ve beklediğimiz gibi Nairobi, iyileşse de Gandia'nın onu başında vurmasıyla öldü. Her zaman olduğu gibi ilerki sezonlarda geçmişi göstermek vasıtasıyla dizide yer alacaktır.

La Casa De Papel Profesör Ölecek mi? Habere gitmek için TIKLANairobi'nin vurulma anı:

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum