La Casa De Papel Profesör Ölecek mi?

La Casa De Papel Profesör Ölecek mi? 5. Sezonda Ne Olacak? Netflix'in İspanyol Aksiyon ve Gerilim dizisi La Casa De Papel'de 4. Sezonun son bölümünde Alicia Sierra Profesör'ü gafil avlamış ve dizi sona ermişti, devamında neler olacak haberimizde..

La Casa De Papel Profesör Ölecek mi?
08 Nisan 2020 - 18:09 - Güncelleme: 08 Nisan 2020 - 18:33

La Casa de Papel Türkiye'de çoğu Netflix kullanıcısı tarafından heyecanla izlenen İspanya'da çekilen aksiyon dizisidir. Dizi, Profesör'ün soygun planları ve ekibe aldığı, çeşitli suçlardan sabıkası bulunan kişilere ders vermesiyle başlıyor ve ekip İspanya Kraliyet Darphanesi'ne soyguna gidiyor, soygun gün gün devam ederken aksiyon ve gerilim hat safhada..

İlk 2 sezon Kraliyet Darphanesi'ni başarıyla soyan ekip, 3. sezon ise kaçırılan Rio'yu kurtarmak için birleşir ve bu kez İspanya Merkez Bankası'na giriş yapar. Soygunda ufak aksaklıklar olsa da başarıyla devam ederken 3. sezonun son bölümlerinde karakterlerden Nairobi kızının koz olarak kullanılmasıyla duygusallığa kapılır.. Tam camdan kızına bakarken askerin ateş etmesiyle göğsünden vurulur, Suarez ise Raquel'i yani Lizbon'u tutukladıktan sonra öldürdüğünü belirten konuşma yapıp boşa ateş eder, bunu duyan profesör savaşın fitilini ateşler ve üzerlerine gelen askeri araca füze atarlar ardından 3. sezon sona erer.
Soygunda büyük ilerleme kaydeden ekip, 4. sezonda Palermo'nun yardımıyla kelepçeden kurtulan Gandia ile savaşmak zorundadır, Gandia inanılmaz bir profesyonellik örneği gösterir ve ekibi sırayla avlar, Tokyo'yu esir alıp Nairobi'yi öldürdükten sonra ağır yaralanan Gandia'yı Tokyo etkisiz hale getirir. Sonlara doğru Profesör yine zekasını konuşturur ve Lizbon'u kurtarır, tam başardılar derken Müfettiş Alicia Sierra silahını profesöre doğrultur ve dizinin sezonu sona erer.

Yeni sezon merakla beklenirken biz her zamanki gibi güçlü tahminlerde bulunacağız, bir önceki sezonun sonunda Nairobi'nin miyadının dolduğunu haberimizde belirtmiştik ve yeni sezonda da öyle oldu. 5. Sezonda ise tutuklama emri çıkarılan Sierra'nın Profesör ile işbirliği yapacağını düşünüyoruz. İlk başlarda soygunu bitirmeye calışacak ama en sonunda kendisini Profesör'ün zekasına teslim edecek diye düşünmekteyiz. Yeni sezonu sizler gibi merakla bekliyoruz.


FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum