TSK Engelli İşçi Alım İlanı

TSK Mühimmat Ayırma ve Ayıklama Tesisi Engelli İşçi Alım İlanı

TSK Engelli İşçi Alım İlanı

TSK Mühimmat Ayırma ve Ayıklama Tesisi Engelli İşçi Alım İlanı

TSK Engelli İşçi Alım İlanı
02 Mart 2020 - 15:05

KIRIKKALE ÇALIŞMA VE İŞ KURUMU İL MÜDÜRLÜĞÜ

TSK MÜHİMMAT AYIRMA VE AYIKLAMA TESİSİ MÜDÜRLÜĞÜ
Son Başvuru Tarihi : 06 Mart 2020
Yayınlanma Tarihi : 02 Mart 2020

Genel Şartlar ve Notlar

 

TALEBE BAŞVURACAK ADAYLARIN DİKKATİNE:

A) Kuraya Tabi Talebe İlişkin Genel Hususlar:

1) İlan şartlarını taşıyan adaylar; ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 5 gün içinde https://esube.iskur.gov.trtr internet adresinden "İş Arayan" linki üzerinden TC kimlik numarası ve şifre ile giriş yaparak başvuru yapabilir. Ayrıca İŞKUR il müdürlüklerinden/hizmet merkezlerinden, hizmet noktalarından ve Alo 170 hattı üzerinden de başvurular yapılabilir. Son müracaat tarihi tatil gününe rastladığında başvurular takip eden ilk iş günü sonuna kadar uzatılır.

2) Başvuru başlangıç tarihleri aynı olan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun ilanlarından sadece birine başvuru kabul edilir.

3) İlana başvuru yapacak öncelikli adaylar, başvuru yapacakları listeyi (öncelikli liste veya genel liste) başvuru esnasında işaretleyerek seçer. Başvuru süresi bittikten sonra liste değişikliği talepleri kabul edilmez.

4) Başvuru yapan iş arayanların ve önceliklilerin tamamı kura çekimi için talep sahibi kamu kurum ve kuruluşuna gönderilecektir. Kamu kurum ve kuruluşu tarafından organize edilen noter kurası ile genel listeden ve öncelikli listeden açık iş sayısının dörder katı kadar aday sınav yapılmak üzere belirlenir.

5) İşe alınacak işçilerin sadece noter kurasıyla belirleneceği kuraya tabi işgücü taleplerinde, öncelikliler de dahil olmak üzere tüm başvuru sahipleri arasından açık iş sayısı kadar asıl ve ihtiyaç duyulacak sayıda yedek aday doğrudan kura sonucu belirlenecektir.

6) Listelere giren adaylar, ilan şartlarına ilişkin olarak; eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, mesleki belge, yabancı dil şartı vb. belgelerini ilanı veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz eder. Belge teslim tarihi ve yeri, ilanda ya da kamu kurum ve kuruluşunun internet sitesinde adaylara duyurulur. Durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar listelerden çıkarılır. Listeden çıkarılan kişilerin yerine kamu kurum ve kuruluşunun tercihine göre sıralamada yer alan diğer kişiler dahil edilebilir. Belge teslimi ve kontrolü işçi alımını yapacak kamu kurum ve kuruluşunun tercihine göre kura çekiminden önce veya sonra yapılabilir.

7) Sınav günü, saati, yeri ve sınava katılmaya hak kazanan adaylar, işçi alımını yapacak kamu kurum ve kuruluşunun internet sitesinde duyurulacaktır. Bu duyuru, tebliğ mahiyetinde kabul edilecek, adayların adresine posta yolu ile ayrıca tebligat yapılmayacaktır.

8) Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulunduğu ilana işverence davet edildiği halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar.

9) Kamu kurum ve kuruluşlarının işçi taleplerine yapılan başvurularda kişilerin Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan birinci yerleşim yeri adresi dikkate alınır. İlçe, il veya bölge düzeyinde yayımlanan işçi taleplerinin başvuru süresi içerisinde ikametini talebin karşılanacağı yere taşıyan adayların başvurusu kabul edilmez. İkamet değişikliği ile ilgili olarak, Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminden yapılan sorgulamada Nüfus Müdürlüğünde işlemin yapıldığı tescil tarihi esas alınır. İkametini talebin karşılanacağı yer içerisinde değiştiren adayların Nüfus Müdürlüklerinden alacakları Adres Bilgileri Raporunu başvuru süresi içerisinde İŞKUR birimlerine ibraz etmeleri halinde ilgili ilana başvuruları yapılır.

10) Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusunun geçersiz hale getirilmesi ve işe alınma işleminin iptaline ilişkin İŞKUR ile ilanı veren kamu kurum ve kuruluşlarının yasal işlem yapma hakları saklıdır.

1- Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı olmak ve Kamu haklarından mahrum bulunmamak.

2-Belirtilen Öğrenim, okul türünden mezun bulunmak ve istenen belgeleri eksiksiz teslim etmek.

3-Engelli İşçi talebimiz, 17.03.2020 tarih ve saat 10.00- 11.00 saatleri arası Noter huzurunda kura çekilişi yapılarak belirlenecektir.

4-Tüm aşamaları geçtikten sonra yapılacak Arşiv (Güvenlik) soruşturması sonucu olumlu sonuçlanmak.

5-SGK. tarafından yetkilendirilmiş olan sağlık kuruluşlarından, İşe alınacağı meslek kolunda sakınca bulunmadığına dair Sağlık Kurulu Raporu alanlar işe başlatılacaktır.

6-Ağır ve Tehlikeli İşler Yönetmeliğine istinaden, Ağır ve Tehlikeli İşlerde ve Vardiyalı hizmetlerde çalışmasına mani bir hali olmamak.

7-Müracaat eden adaylar arasından Noter Kurasında çıkan Asil adaylar, 23.03.2020 tarihine kadar Müracaat şartlarını taşıdıklarına dair bütün evrakların Asıl ve Tıpkıçekimlerini (Fotokopi); (Öğrenim, Adli Sicil Kaydı,Nüfus Cüzdanı,Fotograf) TSK Maat Müdürlüğü Yahşihan/KIRIKKALE adresine elden teslim etmesi.

8- Noter Kurası sonucu tesbit edilen adaylar, 01.04.2020 tarihinde Mülakata alınacaklardır.

9-Sonuclar listeler halinde açıklanacaktır.

10-Filen Askerlik yapmış,Muaf veya tecilli olmak (Halen Askerde olmamak)

Meslek Bilgileri

Meslek Deneyim (Yıl) Öğrenme Türü
Cephane Islahatçısı    

KişiselBilgiler

Cinsiyet Yaş Aralığı Boy Aralığı Kilo Aralığı
Kadın 18--(6.03.2002 - - -
Erkek - - -

Öğrenim Bilgileri

Genel Birim Adı Genel Bölüm Adı Öğrenim Seviyesi
Lise ve Dengi Okul Bilgisayarlı Makine İmalatı Ortaöğretim (Lise ve Dengi)
Lise ve Dengi Okul Bilgisayar Destekli Makine Ressamlığı Ortaöğretim (Lise ve Dengi)
Lise ve Dengi Okul Bilgisayar Destekli Endüstriyel Modelleme Ortaöğretim (Lise ve Dengi)
Lise ve Dengi Okul Kimya Proses Ortaöğretim (Lise ve Dengi)
Lise ve Dengi Okul Kimya Ortaöğretim (Lise ve Dengi)
Lise ve Dengi Okul Endüstriyel Kontrol Ortaöğretim (Lise ve Dengi)
Lise ve Dengi Okul Mekatronik Ortaöğretim (Lise ve Dengi)
Lise ve Dengi Okul Motor Ortaöğretim (Lise ve Dengi)
Lise ve Dengi Okul Elektrik Tesisatları ve Pano Montürlüğü Ortaöğretim (Lise ve Dengi)

Kura Bilgileri

Kura Yeri Kura Tarihi Kura Saat Dilimi
TSK.MAAT Müdürlüğü Yahşihan/KIRIKKALE 17.03.2020 10:00 - 11:00

Çalışma Adresi Bilgisi

Yer :

Çalışma Adresi : TSK MÜHİMMAT AYIRMA VE AYIKLAMA TESİSİ MÜDÜRLÜĞÜ YAHŞİHAN/KIRIKKALE
71450 YAHŞİHAN
KIRIKKALE / TÜRKİYE

Tercih Edilen İkametgah İlçeleri :YAHŞİHAN, KARAKEÇİLİ, ÇELEBİ, BALIŞEYH, BAHŞİLİ, SULAKYURT, KIRIKKALE MERKEZ, KESKİN, DELİCE

Diğer Bilgiler

İşveren Türü Kamu
Toplam Açık İş Sayısı 1
Çalışma Şekli Daimi / Deneme Süreli

YORUMLAR

  • 0 Yorum