Unorthodox 2. Sezon Ne Zaman? Konusu Ne Olacak?

Netflix'in 4 bölümlük kısa dizisi Unorthodox'un 2. Sezonu Ne Zaman? Konusu Ne Olacak?

Unorthodox 2. Sezon Ne Zaman? Konusu Ne Olacak?
01 Mayıs 2020 - 00:22
Unorthodox, Ortodoks bir Yahudi bölgesinde yaşayan Esty’nin, katı dini kuralları olan bu dünyadan uzaklaşmasına ve yeni yerler keşfetmeye gitmesini konu alan Unorthodox, yazar Deborah Feldman’ın otobiyografik kitabından, Alman oyuncu-yönetmen Maria Schrader tarafından ekrana uyarlanan dört bölümlük bir mini dizidir.

Esty küçük yaşında annesiz-babasız kalıp babannesiyle yaşamaya başlıyor, küçük yaşta görücü usülü diyebileceğimiz değişik yahudi adetleriyle Yanky adındaki saf ve temiz bir adamla evlendiriliyor. Esty eşini sevse de ailesi ve yaşama ortamı, katı kurallarından rahatsız olunca New York'tan Almanya Berlin'e annesinin yanına kaçıyor. Ardından Yanky ve belalı kuzeni Moishe Esty'nin peşinde düşüyor.Esty Berlin'de müzik seçmelerine katılıyor ve hamile olduğunu öğreniyor, annesinin yanında yaşamaya başlıyor. Dizinin sonunda ise Yanky ile ayrılıyor ve yeni arkadaşlarının yanına gidiyor.

Dizinin yapımcısı Anna Winger, dizinin geleceği hakkında "Bunun bir devamı yok çünkü bu hikayeyi gerçekten anlattığımızı hissediyoruz. Her zaman mini bir seri olarak tasarlandı. Bu aktörlerle ve bu projedeki ortak çalışma arkadaşlarımla tekrar çalışacağımdan şüpheleniyorum. Geliştirmede birçok yeni şeyimiz var. Yani bu takımyıldızın yolunun sonu değil, ama bu hikayeyi tekrar anlatacağımızı sanmıyorum. Biz söyledik"

Yani Unorthodox hikayesi bitmiştir diyebiliriz, aynı oyuncu kadrosuyla bu dizinin devamı gibi görülen Exodus Dizisi için çalışmalar olacağını belirtti. Exodus dizisinde ise Exodus Feldman adlı kadının oğluyla ABD'yi seyahat etmesiyle başlıyor. Yani Esty ile Feldman benzer karakterler bu yüzden bu karakteri yüksek ihtimalle Esty'yi canlandıran Shira Haas oynacak.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum