Vis a Vis 5. Sezon Yayınlanma Tarihi Belli Oldu

Netflix'in sevilen İspanyol dizisi Vis a Vis - Locked Up'ın 5. Sezonu ne zaman yayınlanacak? Tarihi belli oldu mu?

Vis a Vis 5. Sezon Yayınlanma Tarihi Belli Oldu
21 Nisan 2020 - 21:32 - Güncelleme: 21 Nisan 2020 - 23:27

Aksiyon severler için çok ideal bir seçim olan Vis a Vis, başrolümüz Macarena'nın (Maggie Civantos) patronunun ona kurduğu komplo sonucunda hapise giriyor (Cruz Del Sur). Burada yüzlerce bela ile karşılaşan Maca abisi ve babasını yardımıyla bir mahkumun sakladığı milyonları buluyor ama hapishanedeki diğer rakibi Zulema ve sevgilisi Maca ve ailesinin belası oluyor. Bu sıralarda patronundan gebe olduğunu öğrenen Maca'nın çocuk sahibi olma hayalleri Zulema tarafından yıkılıyor, Zulema verdiği ilaçla Maca'nın düşük yapmasına sebebiyet veriyor. Macarena ayrıca bir kısımda hapishanede aynı koğuşta kaldığı Kıvırcık ile sevgili oluyor, gardiyanlardan Fabio'nun da Maca'ya ilgisi olduğu aşikar..

Dizinin yayınlanan 3. sezonunda Maca ve arkadaşlarını, Cruz del Norte hapishanesine sevk ediyorlar ve buradaki müdür sapık Doktor Sandoval çıkıyor, çeşitli maceraların ardından 4. Sezonunun sonunda Zulema ile işbirliği yapan Maca bu hapishaneden kaçıyor ve dizinin sezonu burada son buluyor.
İspanyol Fox TV kanalında yayınlanan Vis a Vis - Locked Up dizisi, yapılan açıklamayla birlikte 20 Nisan'da yeni sezonunu yayınladı fakat bu şekilde TV kanalında yayınlanan diziler bütün bölümleri yayınlandıktan sonra izlenebilir hale geliyor. Her sezon yaklaşık 8 bölümden oluşuyor dersek, yaklaşık 2 ay daha sevenleri bu diziyi beklemek zorunda kalacak. Netflix ekranlarında ne zaman yayınlanacak merakla bekliyoruz. Dizinin 5. Sezonda ise yeni karakterler göreceğiz Cruz Del Norte'den Şişman Goya'nın da içinde bulunduğu karakterler şu şekilde, La Flaca, Hacker lakaplı Triana yayımlanan fragmanda yer alan isimler oldular. Yapılan açıklamaların detaylarını videoda görebilirsiniz.


FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum