You Dizisinde 3. Sezonda ne olacak?

Netflix'in Gerilim dizisi You'nun 3. Sezonunda konu ne olacak? Ne zaman?

You Dizisinde 3. Sezonda ne olacak?

Netflix'in Gerilim dizisi You'nun 3. Sezonunda konu ne olacak? Ne zaman?

You Dizisinde 3. Sezonda ne olacak?
27 Ocak 2020 - 11:16 - Güncelleme: 27 Ocak 2020 - 14:33

Netflix'in sevilen Romantik-Gerilim dizisi You'da ilk sezon başrollerden biri olan Elizabeth Taylor yani bizim bildiğimiz şekilde Beck, 2. sezonda olacak mı? Haberimizde görelim.

You Dizisi, Caroline Kepnes'in "You" adlı romanından uyarlanan ve Amerika'da çekilen bir Netflix dizisidir. Dizimizin ilk sezonunda, başrolümüz Joe bir kütüphane görevlisidir ve Beck ile de orada tanışır, uzun araştırmalar ve takip sonucunda Beck'i en sonunda kendine aşık etmeyi başarır. Beck ise öğrenci ve yazar olarak çalışıyor. İlerki bölümlerde yaşanan gelişmeler sonucunda Joe Goldberg sevgilisi Beck'i ve önünde engel olan herkesi öldürmek zorunda kalıyor.


Sponsorlu Bağlantılar

2. Sezonda ise Joe tamamen yeni bir başlangıç için adını değiştirip Will oluyor. Tam her şey normale döndü derken Love adında bir kızla tanışıyor ama tesadüf değil, Joe bu işleri bıraktığını söylüyor ama psikopatlığı onu bırakmıyor. İlk sezonda olduğu gibi Love'u da kendine aşık etmeyi başarıyor. Bu arada bir çocuk tacizcisi olan sanatçıyı Ellie adlı küçük bir kızı korumak amacıyla öldürüyor. Ölümler birbirini kovalıyor ve en sonunda Love hamile kalıyor ve dizimizin sonuna geliyoruz.

Dizinin sonunda Love ile yeni taşındıkları evin bahçesinde komşusunu farkediyor ve kendini ona kaptırıyor gibi gözüküyor. 3. Sezonda bu komşuyla birlikte olmak için her şeyi yapabileceğini biliyoruz, yani konusu bu olacak ama bebeğin doğacağından şüpheliyiz, Joe'muz hiç acımadan bebeğinini annesi Love'u da öldürecek kadar psikopat bir karakter, 3. sezonda ne olacak hep beraber görelim.

3. Sezonun bu yılın sonlarına doğru veya 2021'in başlarında yayınlanacağını düşünüyoruz.

YORUMLAR

  • 0 Yorum